Unia ograna!

Mecz w Raciborzu był od początku bardzo emocjonujący. Obydwie drużyny dzielnie walczyły aż do 9 minuty kiedy Bartosz Zyguła po swojej bramce ucieszył kibiców, którzy przybyli z Jaworzna. Jednak Unia nie odpuszczała i w 43. minucie bramkę do szatni strzelił najlepszy strzelec zespołu z Raciborza Bawoł. Stan meczu po pierwszej połowie to 1:1. Po przerwie na boisku zaszalał Maciek Rozmus, Który odpowiednio w 58. i w 78. minucie strzelił dwie bramki, które dały pewność Szczaksie. W końcówce zaniepokojił nas rzut karny dla gospodarzy, który poprawnie wykonał Pytlik. Szczakowianka wygrała 2:3 i zajeła 5. miejsce w tabeli VI ligi na dwie kolejki przed końcem.

Unia Racibórz 2:3 Szczakowianka Jaworzno