Rozbić Jedność.

Na początek należy wspomnieć,że nasza drużyna przegrała w środę u siebie z Fortecą Świerklany 0:1. Jedynego gola strzelił w 49. minucie Wowra.

Szczakowianka Jaworzno - Forteca Świerklany 0:1 (0:0)
                                                                   (Wowra 49)

Teraz Szczakowiance będzie zależeć aby odebrać punkty czwartej drużynie naszej ligi czyli Jedności 32 Przyszowice. Mecz ten będzie znów rozgrywany na stadionie przy Kościuszki. Warto przypomnieć, że na jesień padł wynik 2:2. Zapraszamy na mecz o godz. 17:00.

Natomiast rezerwy Szczakowianki będą w ten weekend odpoczywać z powodu pauzy w tej kolejce. Zajmują w tym momencie drugie miejsce premiowane awansem po tej kolejce nikt nie zajmie ich miejsca, ponieważ najwyżej MKS Ujejsce może się zrównać ze Szczakowianką punktami to i tak będziemy mieli lepszy bilans meczy bezpośrednich.