Pogrom w Radziechowach.

Szczakowianka odniosła druga z rzędu wygrana w rundzie wiosennej. Tym razem Szczaksa rozprawiła się z GKS-em Radziechowy Wieprz w stosunku 4:1. Szczakowianka już w 18 minucie bramkę strzelił Damian Mrożek. Następnie w 35 minucie szczakowianie popełnili błąd w defensywie i stracili bramkę za sprawą Łukasza Błasiaka. Po przerwie z rzutu karnego bramkę dla szczakowian strzelił Bartosz Zyguła a sędzia również pokazał czerwoną kartkę dla GKS-u. Szczakowianka wykorzystała świetnie osłabienie gospodarzy i strzeliła dwie bramki( w 68 min Rozmus,90 min Molenda).

GKS Radziechowy-Wieprz – Szczakowianka Jaworzno 1:4 (1:1)